Výsledky
Historie
Tipovačka
zkrácení článku by jang FK Staňkov-Spálené Poříčí 1:3 (0:1)

11.08.2013 - Úvodní zápas v I. A třídě se našemu týmu nepovedl, základy neúspěchu se zrodily v první půlhodině hry. To byl Staňkov jasně lepší, vytvořil si tři gólové šance, jenže je nedokázal využít. To se společně s vynuceným střídáním Všechovského a Homolky promítlo do dalšího průběhu hry. Hosté se ve 32. minutě z jejich první akce dostali do vedení, a přestože Staňkov v závěru poločasu ještě kopal několik rohových kopů, skóre zůstávalo nepříznivé.
Po změně stran se domácí snažili vyrovnat, hosté ale velmi zodpovědně bránili a náš tým už nedokázal najít to pravé tempo. Když navíc hosté využili hrubky ve staňkovské obraně ke vstřelení druhého gólu, bylo zřejmé, že mají vítězství na dosah. V závěru sice snížil Dolejš na 1:2, ovšem prakticky vzápětí přišel další zbytečný kiks, třetí gól v naší síti a definitivní konec všem nadějím na bodový zisk.
Staňkov: Regál - Kříž, Dolejš, Sekereš, Štverka - Šobr, Všechovský (20. Brož), Herman, Čonka - Homolka (35. Doležal), Janka. Trenér Kucharič.