Výsledky
Historie
Tipovačka
zkrácení článku by jang FK Staňkov - Postřekov 1:1 (1:1) PK 4:2

19.05.2013 - Druhý zápas po sobě Staňkov remizoval v základní hrací době 1:1. Staňkovské fotbalisty poslal do vedení Tomáš Homolka. Staňkov si dokázal vytvořit spoustu dalších slibných akcí, bohužel žádnou z těchto akcí nedokázal zužitkovat ve druhou branku. Během prvního poločasu hlavní sudí Kopejtko odpískal přísnou penaltu, když Dolejš zahrál rukou, kterou měl u těla. Ve druhé půli si Staňkov vytvořil opět spoustu dobrých příležitostí, ale bohužel branka nepadla. V 88. minutě ještě zahrozili hosté, ale stav 1:1 zůstal až do konce utkání. Na řadu přišel opět penaltový rozstřel, který Staňkov již 2x po sobě zvládl. Proměnil všechny 4 pokutové kopy, které byly potřebné k zisku dalšího bodu. Je třeba vyzdvihnout výkon domácího gólmana, který má na těchto bodech největší zásluhu.

FK Staňkov: Jánský - Bozděch, Dolejš, Bauer, Štverka - Všechovský, Gust (Zahoř), Herman, Brož - Homolka, Janka