Domů
Tým
Fotogalerie
Výsledky
Historie
Tipovačka
zkrácení článku by jang FK Staňkov-Chodský Újezd 2:2 (2:1), na penalty 4:1

26.08.2012 - Hned na úvod sezony poslal los do cesty Staňkovu jednoho z favoritů soutěže. Hosté ale ukázali své fotbalové kvality naplno až po přestávce. V základní sestavě našeho týmu se objevily hned tři staronové tváře – Herman, Šimandl a Trhlík, naproti tomu Gust a Štverka kvůli zranění jen přihlíželi z tribuny.
V prvním poločase, zejména v úvodní půlhodině, byl Staňkov lepší a aktivnější hrou přitlačil soupeře před jeho šestnáctku. První vážnější šanci měl Trhlík, jehož střela po zemi šla těsně vedle pravé tyče. Jenže hosté z jedné ze svých protiakcí získali přímý kop, po jeho zahrání nikdo ze Staňkovských nedokázal včas odkopnout míč do bezpečí a soupeř toho využil k nečekanému vedení. Brzy ale bylo srovnáno – Ondra Janka sebral hostujícímu hráči před šestnáctkou míč, dostal se do střelecké pozice a zkušeně překonal brankáře. Janka poté trefil pěknou střelou z dálky břevno, ale druhého gólu se přece jen dočkal – bylo to z penalty nařízené po faulu na pronikajícího Trhlíka. Hned z protiútoku měli velkou šanci hosté, ale brankář Láďa Jánský ji zlikvidoval. Třetí gól měl na kopačce Lukáš Zahoř, po Hermanově přihrávce ale špatně trefil míč, který skončil daleko vedle.
Po změně stran se obraz hry úplně změnil. Hráči Chodského Újezda výrazně zlepšili pohyb a poměrně snadno pronikali našimi řadami. Dlouho ale byli neúspěšní při zakončení svých akcí, vyrovnání se dočkali v 66. minutě po zbytečné ztrátě míče v našem středu zálohy. V závěrečné fázi zápasu byl sice hostům vyloučen jejich kapitán, na průběh zápasu to však jaksi nemělo vliv – soupeř byl nadále nebezpečný. A protože rozhodčí těsně před koncem odpískal chybně odmávaný ofsajd v situaci, kdy by Trhlík mohl postupovat sám na branku, zůstala na ukazateli skóre remíza.
Při penaltách se nemýlili Franta Dolejš, Pavel Trhlík, Lukáš Brož a Tomáš Bozděch, brankář Láďa Jánský naopak dvě střely hostům zmařil, a tak si Staňkov na úvod sezony připsal dva body.

Staňkov: Jánský – Kaufner, Dolejš, Hlaváč, Bozděch – Zahoř, Šimandl, Herman, Brož – Janka, Trhlík. Trenér Milan Kucharič.Forum
13.06.2013 18:00 Staňkov - Lhota
16.06.2013 16:00 Staňkov - Merklín


© FK Staňkov | Všechna práva vyhrazena | design by Dead | code by jang | Administrace | Návštěvnost: 56445