Výsledky
Historie
Tipovačka
zkrácení článku by jang FK Staňkov-Zbůch 5:2 (3:0)

16.09.2012 - V dalším zápase fotbalisté Staňkova potěšili diváky výhrou a svým velmi dobrým výkonem zejména v prvním poločase publikum určitě bavili. Mnohé naznačil již úvod utkání – nejprve Trhlík hlavičkou otřásl břevnem, krátce nato měl šanci Šimandl, ale jeden z hráčů soupeře jeho střelu zblokoval. V 11. minutě rozehrál Herman z levé strany přímý kop, polovysokou střelu či centr nikdo netečoval a míč skončil v síti. O dvě minuty později kopal Herman pro změnu roh, přetažený míč doputoval k Štverkovi, který neomylně zamířil pod břevno. Nápor Staňkova pokračoval a odměnou byl třetí gól po půlhodině hry – velmi aktivní Herman přihrál Všechovskému, který chytrým obloučkem zvýšil na 3:0. Všechovský pak svůj kousek chvíli poté málem zopakoval, tentokrát ale jeho lob skončil na břevně.
Domácí začali dobře i druhou půli. Netrvalo dlouho a Trhlíkova střela k tyči znamenala čtvrtý gól. Pak se na čas dostali do hry hosté – nejprve potrestali pokus brankáře Jánského o kličku, pár minut nato snížili na 4:2 umístěnou střelou k tyči. Hráči Zbůchu ožili a možná i zadoufali v obrat, ten ale definitivně uťal jejich vlastní gól v 77. minutě po centru Hermana, který stanovil konečné skóre.

Staňkov: Jánský – Bozděch, Dolejš, Gust, Štverka – Zahoř, Herman, Všechovský, Šimandl – Brož (79. Čonka), Trhlík. Trenér Milan Kucharič.

Fotografie ze zápasu si můžete prohlédnout zde.