Výsledky
Historie
Tipovačka
zkrácení článku by jang FK Staňkov - Bezdružice 3:0 (1:0)

18.09.2011 - I druhý domácí zápas Staňkov zvládl se stejným výsledkem, ale v naprosto odlišném počasí. Celý zápas pršelo, a to vedlo některé hráče hostů až k zákeřným faulům. Na to reagoval hostující trenér střídáním hráče, který mohl být rád, že nedostal červenou kartu. Po vytvoření několika šancí se našemu týmu nepovedlo vstřelit branku, a to ani ze 100% šance. První branka padla po samostatné akci Kukly, který zavedl míč do vápna a jeho přihrávku si do odkryté brány srazil bránící hráč Bezdružic. Do šaten se tedy šlo za stavu 1:0 pro domácí celek. Do druhé půle náš tým vstoupil velice nervózně a kazil přihrávku za přihrávkou. Po deseti minutách druhé půle se však oklepal a začal chodit do rychlých protiútoků díky hostující otevřené obraně. Z čehož pramenil 2. gól, který vstřelil Muchna. A ke konci zápasu přidal 3. branku Dolejš. Domácí může mrzet spousta nevyužitých šancí.
FK Staňkov: Jánský - Bozděch, Regál, Bukovský, Brož - Zahoř L., Kukla(Výrut), Fillinger, Janka - Muchna, Dolejš